۸۸۸۴۰۰۵۶-۷
info@vidafallah.com

ترس از مرگ

۲۶ آذر ۱۳۹۵

ترس از مرگ

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه1
/
کلمات کلیدی
/
دسته بندی ها

ترس از مرگ

تمرین – صفحات صبحگاهی درباره مرگ
می دانم مرگ واقعی است ، رخ می آید ، چه بخواهیم چه نخواهیم ، چه آماده باشیم چه نباشیم . اگر می خواهیم آن را درک کنیم ، باید با او دوست شویم .
من با تو دوست می شوم تو را صدا می زنم گرچه درونم می لرزد ، اما سلولهای بدنم هوشیارتر می شوند فرصت کوتاهی را در این کالبد و با این وابستگی ها و شوق ها می گذرانم و در زمانی دیگر تبدیل به وجودی لطیف با تجاربی متفاوت می شوم . می دانم ذهنم به من کمک می کند تا درکی عظیم از هر واقعه ای پیدا کنم . من هر روز به زندگی سلام می گویم و همینطور به دوستم مرگ که به زودی مرا در آغوش خواهد گرفت . آن تجربه ای عظیم است با هیچ کتاب و جملاتی آن را درک نخواهم کرد مانند مزه توت فرنگی است کسی نمی تواند برایتان وصف کند تنها راه آن خوردن آن است یک تجربه شخصی .
می دانم اگر به واقعیتی مانند مردن با احترام و تـأمل رابطه برقرار کنم به زودی به درکی تازه از آن خواهم رسید آن را با شگفتی و کنجکاوی و اشتیاق کشف می کنم و این رشدی ارزشمند و بزرگ شدنی روحانی است .
یک راه اساسی برای کم کردن ترسها ارتباط با خداست .

 

مقالات مرتبط :‌

روبرویی با ترس

ذهن آگاهی برای رهایی از استرس

رادیو زندگی – شماره ۱ – موضوع ترس

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 رای, میانگین: 0٫00 از 5)
برای امتیاز دهی ابتدا وارد شوید
Loading...Loading...

1 پاسخ

ارسال پاسخ