۸۸۸۴۰۰۵۶-۷
info@vidafallah.com

فیلم خانه ارواح(The House of Spirits)

۲ دی ۱۳۹۵

فیلم خانه ارواح(The House of Spirits)

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0
/
دسته بندی ها

کتاب خانه ارواح نوشته ایزابل الند در واقع اینگونه شکل گرفت: زمانی که به او خبر دادند که پدربزرگ ۱۰۰ ساله اش در حال مرگ است، او شروع به نوشتن نامه ای برای پدربزرگش کرد که در واقع متن اولیه این داستان بود.

فیلم روایت زندگی خانواده ای است که دارای دو دختر به نام های رزا و کلارا بود. رزا نامزدی به نام استبان داشت و او که از خانواده فقیری آمده بود سعی داشت تا پیشرفت کند و بتواند زندگی خوبی برای خود بسازد. اما متاسفانه رزا طی حادثه ای از دنیا رفت و استبان دلشکسته صرفا به کارش دلسپرد. بعد از چندین سال او طی ملاقاتی که با خواهر رزا یعنی کلارا داشت از او تقاضای ازدواج کرد و حاصل ازدواج آنها دختری به نام بلانکا بود. این داستان، خانواده و ارتباطاتی در این خانواده را نشان می دهد که در آن برخی با حقارت نفس هایشان وارد شده اند، با سایه هایشان رو به رو می شوند و آنچه از آن فرار می کردند را جذب می کنند. این یکی از فیلم های معرفی شده در دوره های ماست که می توان تحلیل های مفیدی از شخصیت هایش داشت.

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 رای, میانگین: 0٫00 از 5)
برای امتیاز دهی ابتدا وارد شوید
Loading...Loading...

ارسال پاسخ