۸۸۸۴۰۰۵۶-۷
info@vidafallah.com

قانون توجه

قانون توجه, قوانین معنوی, قوانین زندگی
۲۶ آذر ۱۳۹۵

قانون توجه

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0
/
کلمات کلیدی
/
دسته بندی ها

یکی از بهترین راهها برای رسیدن به موفقیت این است که از قانون توجه استفاده کنید . درباره آنچه می خواهید تصویر سازی واضحی انجام دهید و به آن تمرکز کنید . خود را در آن وضعیت دلخواه ببینید و دچار وجد و خوشحالی شوید و حتی شکرگزاری انجام دهید . با این کار باور و اعتقاد شما درباره وضعیت و استحقاقتان تغییر می کند و نیروی جذب شما در جهت انتخابتان ، فرصتهایی را سرراهتان قرار می دهد تا به سمت هدف خود بروید .
مراقب باشید انرژی ذهنی خود را صرف اعتراض و مقاومت درباره وضعیت موجود نکنید . آنچه امروز دارید حاصل انتخابها و نیازهای گذشته شما بوده وهر گاه آنچه هستید تغییرکند ، آینده تان تغییر می کند .
توجه کنید شما افکارتان را در نیمکره چپ مغزتان حفظ می کنید و تصاویر ذهنی را در نیمکره راست مغزتان . تصاویر بسیار قدرتمندتر از افکار و کلمات هستند . اگر درباره موفقیت فکر کنید یا جملاتی را با خود تکرار کنید ولی شکست را تصور کنید ، شکست را انتخاب می کنید . پس هر روز وقت بگذارید و به شکل مکتوب آنچه مایلید بدست آورید بنویسید و بعد از نوشتن هدف به مدت یک دقیقه با چشمان بسته از آن خواسته تصویر سازی کنید .

 

مطالب مرتبط:

هفت قانون معنوی موفقیت

دوره شفا و معنویت

مدیتیشن انرژی جذب – قانون جذب

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 رای, میانگین: 0٫00 از 5)
برای امتیاز دهی ابتدا وارد شوید
Loading...Loading...

ارسال پاسخ