۸۸۸۴۰۰۵۶-۷
info@vidafallah.com

قوانین معنوی موفقیت: قانون کارما یا علت و معلول

۲ دی ۱۳۹۵

قوانین معنوی موفقیت: قانون کارما یا علت و معلول

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0
/
دسته بندی ها

هر فعلی که ما انجام می دهیم یک ما به ازایی در عالم به شکلی مشابه به ما بر می گرداند… آنچه می کاریم را درو می کنیم. و زمانی که ما فعالیت هایی را انتخاب می کنیم که برای دیگران شادمانی و موفقیت به همراه دارند، در واقع محصول کارمای خودمان هم شادمانی و موفقیت خواهد بود.

من تعهد به رعایت قانون کارما می کنم از طریق انجام فعالیت های زیر:

۱. امروز من نظاره گر انتخاب هایی که در هر لحظه می کنم هستم. و در این نظاره گری کامل، من انتخاب هایم را در سطح هوشیاری و آگاهانه انجام می دهم. من می دانم که بهترین روش برای آماده سازی خودم برای هر لحظه این است که در همین لحظه حال حاضر باشم.

۲. هرگاه من انتخابی می کنم، از خودم ۲ سوال می پرسم: «نتایج انتخابی که کردم چیست؟» و «آیا این انتخاب منجر به لذت و شادمانی برای من و دیگرانی که تحت تاثیر این انتخاب قرار می گیرند می شود؟»

۳. سپس از شهود درونی ام کمک می خواهم و احساس آرامش عمیق وجودم مرا راهنمایی می کند که انتخاب درستی انجام داده ام یا نه. من انتخاب هایی که در عمق وجودم برایم احساس ناخوشایندی ایجاد می کنند را رها می کنم. و هنگامی که انتخابی انجام می دهم،‌صبر می کنم و نتیجه آن را با بصیرت درونی ام می سنجم. این راهنما و شهود درونی مرا قادر می سازد تا به طور خود انگیخته انتخاب های درستی برای خودم و اطرافیانم داشته باشم.

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 رای, میانگین: 0٫00 از 5)
برای امتیاز دهی ابتدا وارد شوید
Loading...Loading...

ارسال پاسخ