۸۸۸۴۰۰۵۶-۷
info@vidafallah.com

کتاب لحظه های ناب زندگی

۲ دی ۱۳۹۵

کتاب لحظه های ناب زندگی

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0
/
دسته بندی ها

کتاب “لحظه های ناب زندگی” نوشته خانم باربارا دی انجلس – انتشارات اوحدی -ما را دعوت می کند که زندگی را لحظه لحظه تجربه کنیم و با دائما در آینده یا گذشته بودن، ناهوشیارانه عمرمان را هدر ندهیم. لحظه های ناب زندگی به ما نشان می دهد که شادمانی حقیقی در همین لحظه وجود دارد و نه در گذشته یا آینده. این کتاب،‌ شادمانی را نه یک داشته،‌ بلکه یک مهارت می داند – مهارت درک کردن هر لحظه و به تمامیت زندگی کردن آن.

در بخشی از این کتاب، خانم دی آنجلس جمله جالبی به شرح زیر بیان می‌کند:

“اول دلم لک زده بود که بتوانم دبیرستان را تمام کنم و به دانشگاه بروم. بعد داشتم می‌مردم که دانشگاه را تمام کنم و سر کار بروم، بعد دلم لک زده بود که ازدواج کنم و بچه‌دار شوم. بعد همیشه منتظر بودم که بچه‌هایم بزرگ شوند و به مدرسه بروند و من بتوانم دوباره مشغول کار شوم. بعد آرزو داشتم که بازنشسته شوم و حالا دارم می‌میرم که یک دفعه متوجه شدم « اصلاً یادم رفته بود زندگی کنم » شاد بودن و احساس خوشبختی را به اگرهایمان مربوط نکنیم زیرا اگرها پایان ناپذیرند و بیاد داشته باشیم زندگی یک سفر است و هدف نیست.”

زندگی درک لحظه هاست، خواندن این کتاب را به همه کسانی که دوست دارند از لحظات زندگی لذت ببرند پیشنهاد می کنم.

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 رای, میانگین: 0٫00 از 5)
برای امتیاز دهی ابتدا وارد شوید
Loading...Loading...

ارسال پاسخ