از دست دادنها مجازات نیستند 

بیماریها !از دست دادنها –از دست دانهای مالی و یا جانی هیچ کدام مجازات نیستند، بلکه درس هستند. تا زمانی که در این عالم زندگی میکنیم با درسهایی رو به رو میشویم تا رشد کنیم. قرار نیست ضربه هایی بخوریم تا فقط دردمان بیاید .قرار است ضربه بخوریم تا تصمیم بگیریم و تغییر کنیم .

مشکل شما زمانی می تواند بیماری جسمی باشد –یه زمانی می تواند بیماری یا مشکلی در رابطه با آدم مهم زندگیتان باشد. بیماری شما می تواند در شغل یا درآمدتان باشد یعنی ترمزهای ما به شکل های مختلف گرفته میشود گاهی اوقات ترمز ما توسط از دست دادن مقدار قابل توجهی پول است و دردناک است .مثال:اگر کسی از پله اول نردبان بیفتد بیشتر دردش می آید یا از پله ۱۰؟

یعنی کسی که ۵۰۰ میلیون تومان از دست می دهد درد بیشتری را تجربه میکند تا کسی که ۵۰ تومان از دست داده!

قانونمندی عالم می گوید :آدمها ابتدا در میزانهای کوچک یه تکان کوچک می خورند اگر توجه نشود تکانها شدید تر میشود اگر دوباره کارهای قبلی تکرار شود مشکل شدیدتر وشدید تر میشود .

هرگاه در زندگی با ضربه ایی روبه رو شدید به شما می گوید: به بیداری برس و یه تغیراتی در زندگی بده !!

هیچ فرقی هم نمی کند مشکل یک بیماری جسمی باشد یا شغلی. اگر کسی میگوید، “من در شغلم گره دارم .رئیسم به من زور می گوید و حق و حقوقم را نمی دهد و پولی که به دست می آورم فوری خرج میشه و از دستم میرود” اگر کسی مشکل مالی هم برایش درد ایجاد می کند او دارد قوانین را زیر پا می گذارد .

 

چگونه از طریق ذهن جسم را شفا دهیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *