۸۸۸۴۰۰۵۶-۷
info@vidafallah.com

قوانین معنوی موفقیت : قانون دارما

۲ دی ۱۳۹۵

قوانین معنوی موفقیت : قانون دارما

/
نوشته شده توسط

هرکسی در این دنیا رسالتی دارد.. هریک از ما استعداد و قابلیت منحصر به فردی داریم که وقتی از آن در جهت خدمت به دیگری استفاده می کنیم، وجد و شادمانی بی حدی را تجربه می کنیم و این هدف نهایی است.

من قانون دارما را با تعهد به انجام کارهای زیر اجرا میکنم:

۱. امروز من با عشق به نطفه‌ی وجه الهی‌ام که در اعماق وجودم خفته است توجه می کنم. من به روان و بعد برتر وجودم که زندگی را به جسم و ذهنم بخشیده توجه می کنم. من این سکوت عمیق درونی ام را تجربه می کنم. من آگاهی وجود ابدی و بی زمان را در این تجربه زمان مندم در این زندگی، در درونم حفظ می کنم.

۲. من لیستی از استعدادهای منحصر به فردم تهیه می کنم. من لیستی از تمام کارهایی که دوست دارم انجام دهم و استعدادهای منحصر به فرد مرا ابراز می کنند تهیه می کنم. زمانی که من استعدادهایم را ابراز  کرده و در خدمت هم نوعانم از آنها استفاده می کنم، من زمان را فراموش می کنم و فراوانی را به زندگی خودم و دیگران دعوت می کنم.

۳. هر روز از خود می پرسم‌،‌ «چگونه می توانم کمک کنم؟ چگونه می توانم مفید باشم؟» پاسخ این سوالات به من اجازه می دهد که به همنوعانم با عشق کمک کنم.

در ادامه بخوانید:  شما چند وقت یکبار ارّه خود را تیز می کنید؟
0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 رای, میانگین: 0٫00 از 5)
برای امتیاز دهی ابتدا وارد شوید
Loading...Loading...

ارسال پاسخ