۸۸۸۴۰۰۵۶-۷
info@vidafallah.com

قوانین معنوی موفقیت: قانون کمترین تلاش

۲ دی ۱۳۹۵

قوانین معنوی موفقیت: قانون کمترین تلاش

/
نوشته شده توسط

هوشمندی طبیعت کارش را به آسانی و بی تلاش انجام می دهد… همراه با رهایی، هماهنگی و عشق. و زمانی که ما از نیروی هماهنگی، لذت و عشق استفاده می کنیم، می توانیم موفقیت و ثروت را بدون تلاش زیاد به زندگی مان دعوت کنیم.

من قانون کمترین تلاش را از طریق تعهد به انجام اقدامات زیر رعایت می کنم:

۱. من پذیرش را تمرین می کنم. امروز من انسانها، موقعیت ها، شرایط، و رویدادهایی که اتفاق می افتند را می پذیرم. می دانم که این لحظه همانطور هست که باید می بود، زیرا تمام عالم همانطور است که باید می بود. من خلاف انتخاب کل هستی و انتخاب این لحظه تلاش و تقلا نمی کنم. پذیرش من تمام و کمال است. من هر آنچه در این لحظه هست را همینطور که هست می پذیرم، نه آنطور که مایل بودم باشد.

۲. با پذیرش رویدادها و افراد به همان شکلی که هستند، من مسئولیت موقعیت هایی که در آنها قرار می گیرم و همه آنهایی که به عنوان مشکل تعریف شان کرده ام را پذیرفته ام. من می دانم که مسئولیت پذیری به این معناست که نه فرد و نه چیزی را مقصر نبینم (از جمله خودم را). من می دانم که هر مشکل در واقع موهبتی است پنهان، و هوشیاری من نسبت به فرصت ها به من اجازه می دهد تا از این مشکل استفاده کنم و آن را تبدیل به اتفاقی بهتر برای خودم کنم.

۳. امروز من هوشیارانه حالت غیر تدافعی را برمی گزینم. من نیاز به دفاع کردن از خودم یا عقایدم را رها می کنم و دیگر احساس نیاز به متقاعد کردن دیگران برای پذیرفتن نقطه نظرهایم نمی کنم. من نسبت به همه نقطه نظرها پذیرنده باقی می مانم و به هیچ یک با تعصب نمی چسبم.

در ادامه بخوانید:  مراقبه و دویدن : درمانی برای افسردگی
0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 رای, میانگین: 0٫00 از 5)
برای امتیاز دهی ابتدا وارد شوید
Loading...Loading...

ارسال پاسخ