۸۸۸۴۰۰۵۶-۷
info@vidafallah.com

محرک ها

۷ خرداد ۱۳۹۷

محرک ها

/
نوشته شده توسط

نویسنده: مارشال گلداسمیت        ترجمه: ویدا فلاح و مارال شیخ زاده       نشر: مدیران خلاق

 

ایجاد یک رفتار پایدار و تبدیل‌شدن به آن چیزی که می خواهید به انرژی و پشتکار زیادی نیاز دارد. مارشال گلداسمیت در کتاب محرک ها به شما نشان می دهد که چگونه به آن چیزی که در ذهن دارید، نزدیک شوید.

 

توصیه‌ای برای مطالعه کتاب محرک ها

مارشال گلدسمیت، مربی و مدیر اجرایی معروف نقشه‌ای برای دست‌یابی به یکی از سخت‌ترین چالش‌های پیش روی افراد بزرگ‌سال ارائه می‌کند، تغییر رفتار شخصی شما. او به همراه مارک رایتر توضیح می‌دهد که چرا محیط شما باعث می‌شود تا انجام تغییر به کاری دشوار بدل گردد. آن‌ها درباره موقعیت‌ها، رویدادها و مردم و حتی صداهای مزاحم که باعث می‌شوند قطارتان از ریل خارج شده و واکنش‌هایی از خود نشان دهید که بعداً پشیمان شوید، هشدار می‌دهند. رفتارهای منفی می‌توانند اثرات بدی داشته باشند. عده قلیلی از افراد بزرگ‌سال در ایجاد تغییرات قابل‌توجه در رفتارشان موفق بوده‌اند، ولی این کتاب راهنما، توضیح می‌دهد که چگونه با درک محرک ها و کنترل آن‌ها می‌توانید این کار را انجام دهید. این کتاب که دانش زیادی پشت آن قرار دارد، از تکرار واضحات برای تقویت درس‌هایش ابایی ندارد. ممکن است برخی از توصیه‌های این کتاب را قبلاً شنیده باشید، ولی آنچه اهمیت دارد این است که آن‌ها را انجام دهید.

پاندنو استفاده از ابزار ساده این کتاب را برای یک تغییر شخصی موفق توصیه می‌کند. این کتاب می‌تواند تقریباً به هر کسی که به دنبال پیشرفت است کمک کند.

در ادامه بخوانید:  فیلم Inside-Out (پشت و رو)
0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 رای, میانگین: 0٫00 از 5)
برای امتیاز دهی ابتدا وارد شوید
Loading...Loading...

ارسال پاسخ