۸۸۸۴۰۰۵۶-۷
info@vidafallah.com

وبینار رهایی از آزردگی

۷ دی ۱۳۹۵

وبینار رهایی از آزردگی

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه8
/
دسته بندی ها

+ آیا شخص یا اتفاقی در گذشته‌تان وجود دارد که بخاطرش هنوز آزرده می‌شوید؟

+ یا فرد یا افرادی وجود دارند که نتوانسته باشید آنها را ببخشید؟

+ و آیا مایلید بیاموزید که چگونه از این آزردگی‌ها خود را رها کنید؟

هر اتفاقی که در زندگی ما می‌افتد، به خودی خود نه خوب است و نه بد، یا به بیانی دیگر، هم خوب است و هم بد. این ما هستیم که انتخاب می‌کنیم چگونه و به کدام جنبه‌های آن بیشتر توجه کنیم، برجسته‌ترشان کنیم و بواسطه‌شان احساس خوشبختی و رضایت‌مان را تقویت کنیم یا احساس ضعف و آزردگی‌هایمان را.

بخشیدن و گذشت از یک فرد یا رویداد هم دست خود ماست، و در نتیجه‌ی این بخشیدن، خود ما اولین نفری هستیم که از دام آزردگی‌ها رها می‌شود.

در وبینار «رهایی از آزردگی» خانم دکتر ویدا فلاح، روانشناس و مدرس مهارت‌های زندگی، درباره علت گیر افتادن‌های ما در تله آزردگی از دیگران و اینکه چگونه و با چه مدل ذهنی می‌توانیم در مقابل رویدادهای بیرونی، مجهز و مقتدرانه‌تر رفتار کنیم سخن می‌گویند.

راه‌حل برخی از بزرگترین مشکلات ما بسیار ساده و در دسترس ماست، راه حل‌هایی که می‌توانند زندگی ما را، و خوشحالی ما را به شدت تحت تاثیر قرار دهند. این ما هستیم که می‌توانیم با انتخاب یک قدم درست،  با یاد گرفتن مهارت‌های تفکر و مهارت‌های مدیریت بر خود، گره‌های کور عاطفی و ارتباطی‌مان را باز کرده و زیباتر زندگی کنیم.

تاریخ برگزاری وبینار:

پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵

ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۶:۴۵

لینک ورود به وبینار

***زندگی خوب ساختنی است. آن را آگاهانه بسازیم.***

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (0 رای, میانگین: 0٫00 از 5)
برای امتیاز دهی ابتدا وارد شوید
Loading...Loading...

8 پاسخ

  1. مارال شیخ زاده

   دوست عزیز، شما رو با فرد دیگه ای اشتباه کردم. شما هنوز ثبت نام نشدید. مهلت ثبت نام تا چهارشنبه است و کد کوپن هم لازم نیست برای ثبت نام. مراحل مشخصه اما اگر سوالی داشتید می تونید فردا با شماره های ما تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنیم.
   موفق باشید.

 1. samaneh

  sepaas az shoma. man fekr mikardam doce copen ejbaari hast. alaan pardakht ro anjaam dadam az hesaab ham kam shode vali natunestam varede link besham. mikhastam dar morede moshkel dar ghesmate “tamas ba ma email bezanam vali faal nis.. man tehran nistam emkaane tamas nadaram, emkaanesh hast email bezanam moshkel ro tozih bedam?”

  1. مارال شیخ زاده

   دوست عزیز ثبت نام شما موفقیت آمیز انجام شد. ممنون که اطلاع دادین. برای وبینار یک روز قبل از وبینار ایمیل داده می شه و اطلاعات کامل رو به شما می دهیم. باز هم اگر سوالی بود در خدمتم. شبتون خوش.

ارسال پاسخ