نوعدوره آنلاین
ثبت نام شده25
قیمت 239000 تومان
همین حالا بخریدرزرو
درمان ترس, درمان فوبیا, چگونه نترسیم

در این دوره می‌آموزیم:

ترس چیست و چرا می ترسیم؟

آیا از پیری، تنهایی یا از دست دادن عزیزانتان می ترسید؟

ترس چه زمانی مفید است؟

آیا می دانید ترس یا هیجانات منفی ماندگار چه تاثیراتی بر بدن مان دارد؟

آیا می دانید جامعه چگونه در ما ترس ایجاد می کند؟

 هوش هیجانی چگونه به ما کمک می کند تا ترسمان را مالک شویم؟

در این دوره از رویکرد عقلانی-هیجانی-رفتاری آلبرت الیس استفاده می شود و ما متوجه می شویم که اگر باورهایمان تغییر کند، گفتگوهای درونی ما عوض شده و به تبع آن ما دچار هیجانات متفاوتی خواهیم شد. هر یک از ترس های ما ریشه ی وجودی دارند و اگر گفتگوهای درونی ما درباره وقایع اطرافمان تغییر کند، ترس ما نیز کاهش می یابد.طبق رویکرد اریک برن این خومان هستیم که از طریق گفتگوهای والدانه کودک درونمان را می ترسانیم و پس از رشد بالغ درون، ترس های ما کاهش یافته و به تعادل می رسد.

هر چه ما با هیجانات خود رابطه بیشتری برقرار کنیم، به آن ها توجه کنیم و بهتر آن ها را بشناسیم، هیجانات منفی در ما کاهش می یابد و ما مالکشان شده و می توانیم از آن ها در جهت مفیدی استفاده کنیم. این در حالی است که اکثر افراد زمانی که از رویدادی ناراحت یا مضطرب می شوند سعی می کنند با مشغول کردن خود به فعالیت های دیگر آن را فراموش کنند مثلا خرید می کنند، وارد شبکات اجتماعی می شوند یا شروع به صحبت کردن با دوستان خود می کنند اما این فعالیت ها راه حلی اساسی برای رهایی از ترس ها و هیجانات ما نیست پس بهتر است با ترس های خود رو به رو شده، آن ها را بشناسیم تا بتوانیم از آن ها برای رشد شخصیتمان استفاده کنیم.

در این دوره که شامل دو ترم متوالی می باشد (مجموعا ۳۵ جلسه)، هدف از بین بردن ترس ها نیست بلکه هدف ارائه راهکارهایی است که بتوانیم با وجود ترس هایمان زندگی رو به تکاملی داشته باشیم.

این ترم حدودا شامل ۲۵۰ دقیقه آموزش تصویریست.

ثبت نام در ترم دوم دوره رهایی از ترس

دوره های آنلاین ویدیو یا صوت های از پیش ضبط شده هستند و پس از ثبت نام در این دوره ها کل جلسات برای حساب کاربری شما باز می شود و شما می توانید هر زمان که دسترسی به اینترنت داشتید بدون محدودیت زمانی از جلسات این دوره استفاده کنید.

نحوه ثبت نام

پس از انتخاب دوره مورد نظر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کرده و پرداخت را انجام دهید، برای انجام پرداخت شما نیاز به یک کارت بانکی با رمز دوم اینترنتی خواهید داشت. پس از تکمیل فرایند پرداخت و دریافت ایمیل تایید مجددا وارد صفحه دوره شوید. این بار به جای “ثبت نام” واژه “شروع این دوره” نمایش داده می شود. با انتخاب این گزینه دوره می توانید از دوره استفاده کنید.

بخش 1مقدمه دوره و فهرست محتوای دورهپیش نمایش رایگان
بخش 2چه مواقعی ترس می‌تواند به نفع ما باشد؟
بخش 3ترس و اضطراب چه تفاوت هایی دارند؟
فصل 3
فصل 4
بخش 4فوبیا چیست؟
بخش 5هراس چیست؟
بخش 6جامعه چگونه در ما ترس ایجاد می کند؟
بخش 7چگونه با ترس و اضطراب روبرو شویم؟
فصل 8
فصل 9
بخش 8پرسش و پاسخ
فصل 10
فصل 11
بخش 9پیش‌بینی‌ها چگونه ما را می‌ترسانند؟
بخش 10ترس از تنهایی، پیری و از دست دادن عزیزان
فصل 13
فصل 14
فصل 15
بخش 11مروری بر جلسات گذشته
بخش 12چرا می‌ترسیم؟
فصل 17
فصل 18
بخش 13آیا لازم است با ترس‌هایمان روبرو شویم؟
بخش 14غلبه بر ترس با بالا بردن هوش هیجانی
فصل 20
فصل 21
فصل 22
فصل 23