نوعدوره آنلاین
ثبت نام شده18
قیمت 259000 تومان
همین حالا بخریدرزرو
دوره شفا و معنویت, شفای بیماری, راهکارهای بهبود بیماری

در این دوره می آموزید:

چرا بیمار می شویم؟

تفاوت درمان و شفا در چیست؟

چگونه می توانیم نیروی شفا را در جسم مان فعال کنیم؟

آیا می دانید ذهن و بدن ارتباط و تعامل تنگاتنگی با هم دارند و بسیاری از بیماری ها ریشه ذهنی، فکری و یا هیجانی دارند؟

آیامی دانید که در درون هر بیماری پیغام های پنهانی است که با درک آنها و دریافت پیامشان، ماموریت بیماری در ما خاتمه می یابد؟

چگونه می توانیم رسالت و پیام های بیماری را درک کرده و تغییر کنیم؟

انسان برای کشف علل رویدادها،‌ به خصوص مشکلات خود مدام تلاش می کند. ولی متاسفانه غالبا به علت های مادی و بیرونی توجه دارد و نمی داند که مشکل مثل هر بیماری دردناک و خطرناکی می تواند نتیجه انتخاب های نادرست، باورهای غلط و رفتارهای نامناسب او در طول زمان باشد.

 

گاهی بیمار می شویم تا سرعتمان را کم کنیم و هوشیارانه تر زندگی کنیم.

گاهی بیماری معلم ماست تا ما را از افراط و تفریط باز دارد و به سمت تعادل ببرد.

گاهی قرار است توجه مان را از زندگی و رفتار اطرافیان کم کنیم و به خودمان توجه بیشتری داشته باشیم.

گاهی بیماری می خواهد بگوید دیگران را قضاوت نکن و به خودت بپرداز.

و گاهی می گوید وجودت سرشار از هیجانات منفی و استرس است که باید کم شود و به هر حال بیماری گرچه دردناک، نگران کننده و پرهزینه است، ولی اگر از راهنمایی هایش برای تغییر رفتارها و زندگی مان استفاده کنیم، بسیار مقدس و ارزشمند است.

وقتی ماموریت بیماری پایان یابد، ما به تعادل برمی گردیم.

در این دوره، با رویکردی معنوی به بررسی علل عمده بیماری ها می پردازیم. و بعد از این دوره می توانید با علت یابی ریشه ای از بیماری ها، روند بیماری و درمان را با سهولت و آرامش بیشتر طی کنید.

دوره شفا و معنویت شامل سه ترم  ۴ جلسه ای (مجموعا ۱۲ جلسه) است که در اینجا ترم دوم از این دوره را برای شما آماده و ارائه کرده ایم.

در این ترم تکنیکی به نام EFT ارئه می شود که روش انجام آن در فیلمی کوتاه توضیح داده شده است. علاوه بر آن قسمتی از کتاب راهنمای فنون رهایی از هیجان که این تکنیک در آن آموزش داده شده است به صورت فایل پی دی اف در فصل اول جلسه اول قرار داده شده است.

این ترم از دوره شفا شامل حدودا ۳۶۰ دقیقه آموزش صوتی است.

پیش از شروع این ترم ابتدا این مبحث را فرا بگیرید:

ترم اول دوره شفا

 

 

دوره های آنلاین ویدیو یا صوت های از پیش ضبط شده هستند و پس از ثبت نام در این دوره ها کل جلسات برای حساب کاربری شما باز می شود و شما می توانید هر زمان که دسترسی به اینترنت داشتید بدون محدودیت زمانی از جلسات این دوره استفاده کنید.

نحوه ثبت نام

پس از انتخاب دوره مورد نظر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کرده و پرداخت را انجام دهید، برای انجام پرداخت شما نیاز به یک کارت بانکی با رمز دوم اینترنتی خواهید داشت. پس از تکمیل فرایند پرداخت و دریافت ایمیل تایید مجددا وارد صفحه دوره شوید. این بار به جای “ثبت نام” واژه “شروع این دوره” نمایش داده می شود. با انتخاب این گزینه دوره می توانید از دوره استفاده کنید.

بخش 1EFT ( تکنیک رهایی هیجانی)
فصل 1
فصل 2
فصل 3
بخش 2چگونه سطح انرژی مان را تغییر دهیم؟
فصل 4
فصل 5
بخش 3تأثیر سیستم های انرژی در شفا چیست؟
فصل 6
فصل 7
بخش 4قوانین شفا
فصل 8
فصل 9