نوعدوره آنلاین
ثبت نام شده30
قیمت 310000 تومان
همین حالا بخریدرزرو

هدف از برگذاری این دوره پاسخگویی به افرادی است که چه به صورت خصوصی و چه در کلاس های حضوری می پرسند چگونه طرف مقابل خود را بشناسیم و بدانیم برای ازدواج مناسب است. خیلی از افراد، فرد مورد نظر خود را انتخاب کرده و ازدواج می کنند در حالی که روش مناسبی برای شناخت سراغ ندارند و پس از سال ها متوجه مشکلاتی می شوند که از همان ابتدای رابطه نیز قابل پیش بینی و پیشگیری بوده است. در این دوره روش های شناخت را خواهیم آموخت تا آگاهانه یکی از مهم ترین انتخاب های زندگی خود را انجام دهیم.
مباحث این دوره:

شش ویژگی مهم مرد و زن در یک رابطه سالم

برای شناخت بهتر یک نفر چه سوالاتی از او بپرسیم؟

همسر خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پنج نیاز اساسی در رابطه طبق نظریه انتخاب

تحلیل روابط متقابل

هشدارهای مهم در رابطه، قبل از ازدواج

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که قصد ازدواج ندارند و در یک دوستی ساده هستند. (آیا طرف مقابل ارزش وقت گذاشتن و دوستی را دارد؟) (آیا من در رابطه دوستیم برای طرف مقابلم جذاب هستم؟)

افرادی که قصد ازدواج دارند و می خواند شریک مناسبی برای زندگی خود انتخاب کنند و همسر خود را به خوبی بشناسند و ارزیابی بهتری داشته باشند.

افرادی که ازدواج کرده اند و در رابطه با همسرشان دچار مشکل هستند. (کدام بخش از رابطه ما ایراد پیدا کرده که امروز با هم درگیر هستیم؟) (آیا امکان نجات رابطه‌مان وجود دارد؟)

این دوره شامل حدودا ۱۸۰ دقیقه آموزش تصویری است.

 

دوره های آنلاین ویدیو یا صوت های از پیش ضبط شده هستند و پس از ثبت نام در این دوره ها کل جلسات برای حساب کاربری شما باز می شود و شما می توانید هر زمان که دسترسی به اینترنت داشتید بدون محدودیت زمانی از جلسات این دوره استفاده کنید.

نحوه ثبت نام

پس از انتخاب دوره مورد نظر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کرده و پرداخت را انجام دهید، برای انجام پرداخت شما نیاز به یک کارت بانکی با رمز دوم اینترنتی خواهید داشت. پس از تکمیل فرایند پرداخت و دریافت ایمیل تایید مجددا وارد صفحه دوره شوید. این بار به جای “ثبت نام” واژه “شروع این دوره” نمایش داده می شود. با انتخاب این گزینه دوره می توانید از دوره استفاده کنید.

بخش 1
بخش 2
بخش 3
بخش 4
بخش 5
بخش 6
بخش 7
بخش 8
بخش 9
بخش 10
بخش 11
بخش 12